Kratomit.cz

Slevy a kupóny Kratomit.cz

Aktuální slevy, akce a výhodné nabídky v obchodě Kratomit.cz pro rok 2026. Navštivte oficiální web obchodu a využijte aktuální slevy.

Navštívit obchod na Heureka.cz

Aktuální slevové kupóny a akce

Kupón / Akce Popis Sleva Platnost Akce
Sleva na bylinky

Speciální sleva na produkty z kategorie Bylinky v Kratomit.cz.

19.11.2026 Využít
Sleva na čističe kůže

Speciální sleva na produkty z kategorie Čističe kůže v Kratomit.cz.

19.11.2026 Využít
Sleva na květy konopí

Speciální sleva na produkty z kategorie Květy konopí v Kratomit.cz.

19.11.2026 Využít
Sleva na první nákup

Využijte slevu na váš první nákup v Kratomit.cz.

19.11.2026 Využít
Doprava zdarma

Doprava zdarma při nákupu nad určitou částku v Kratomit.cz.

Doprava zdarma 19.12.2026 Využít
Sleva na vybrané produkty

Speciální sleva na vybrané produkty v Kratomit.cz.

04.12.2026 Využít
Věrnostní sleva

Speciální sleva pro věrné zákazníky Kratomit.cz.

18.01.2027 Využít
Sleva při osobním vyzvednutí

Sleva při vyzvednutí zboží na pobočce Kratomit.cz.

19.12.2026 Využít

Poznámka: Pro aktuální a platné kupóny navštivte oficiální webové stránky obchodu Kratomit.cz.

Recenze zákazníků

David P. • 09.07.2025

Rychlé dodání, přehledný web a kvalitní zboží, jsem maximálně spokojen a rád znovu objednám.

Hledáte aktuální slevy a kupóny pro Kratomit.cz? Obchod Kratomit.cz má hodnocení 4.7/5 hvězd na základě 238 recenzí od zákazníků. Navštivte oficiální webové stránky Kratomit.cz a zjistěte aktuální výhodné nabídky a slevy. Obchod nabízí slevy na produkty v kategoriích jako jsou Bylinky, Čističe kůže, Květy konopí a dalších. Kratomit.cz pravidelně aktualizuje své slevové nabídky, takže doporučujeme navštívit web obchodu pro nejnovější informace o akcích a výhodných cenách.

Kategorie produktů

Kratomit.cz nabízí produkty v následujících kategoriích:

Pobočky obchodu

Kratomit.cz má 1 poboček po celé České republice.

Kratomit

Rybářská 15, Ostrava, 70900

Způsoby platby

Způsob platby
Platební karta
Bankovní převod
Dobírka
Bezpečná platba kartou

O obchodu

Máme to co hledáte - KVALITNÍ KRATOM
Jsme jedním z největších dodavatelů v ČR. Dovozu a prodeji kratomu se věnujeme mnoho let a díky vytrvalému hledání a zkoušení jsme našli ten nejlepší kratom na trhu.

Dle našich bohatých zkušeností jsou právě naše kratomy ty nejzaručenější, jaké můžete objednat. Vybudovali jsme si silné a spolehlivé vztahy s dodavateli, proto si pevně stojíme za tím, že u nás seženete jen to nejlepší.

Zobrazit detail obchodu

Statistiky

Hodnocení 4.7/5
Recenze 238
Pobočky 1

Aktuální slevy a akce

Kratomit.cz pravidelně nabízí slevy a akce na různé produkty. Navštivte oficiální web obchodu a zjistěte aktuální výhodné nabídky.

Zobrazit obchod na Heureka.cz

Recenze na Heureka.cz

Přečtěte si recenze zákazníků o obchodu Kratomit.cz na Heureka.cz.

Zobrazit recenze