Nože Tojiro

Slevy a kupóny Nože Tojiro

Aktuální slevy, akce a výhodné nabídky v obchodě Nože Tojiro pro rok 2026. Navštivte oficiální web obchodu a využijte aktuální slevy.

Navštívit obchod na Heureka.cz

Aktuální slevové kupóny a akce

Kupón / Akce Popis Sleva Platnost Akce
Sleva na první nákup

Využijte slevu na váš první nákup v Nože Tojiro.

24.11.2026 Využít
Doprava zdarma

Doprava zdarma při nákupu nad určitou částku v Nože Tojiro.

Doprava zdarma 24.12.2026 Využít
Sleva na vybrané produkty

Speciální sleva na vybrané produkty v Nože Tojiro.

09.12.2026 Využít
Věrnostní sleva

Speciální sleva pro věrné zákazníky Nože Tojiro.

23.01.2027 Využít
Sleva při osobním vyzvednutí

Sleva při vyzvednutí zboží na pobočce Nože Tojiro.

24.12.2026 Využít

Poznámka: Pro aktuální a platné kupóny navštivte oficiální webové stránky obchodu Nože Tojiro.

Recenze zákazníků

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Hledáte aktuální slevy a kupóny pro Nože Tojiro? Obchod Nože Tojiro má hodnocení 10.0/5 hvězd na základě 95 recenzí od zákazníků. Navštivte oficiální webové stránky Nože Tojiro a zjistěte aktuální výhodné nabídky a slevy. Nože Tojiro pravidelně aktualizuje své slevové nabídky, takže doporučujeme navštívit web obchodu pro nejnovější informace o akcích a výhodných cenách.

Pobočky obchodu

Nože Tojiro má 1 poboček po celé České republice.

TOJIRO CZ Pardubice

TOJIRO CZ Pardubice, Pardubice, 53009

Způsoby platby

Způsob platby
Platební karta
Bankovní převod
Dobírka
Bezpečná platba kartou

O obchodu

TOJIRO - JAPONSKÉ KUCHYŇSKÉ a OUTDOOROVÉ NOŽE s příslušenstvím.

Zobrazit detail obchodu

Statistiky

Hodnocení 10.0/5
Recenze 95
Pobočky 1

Aktuální slevy a akce

Nože Tojiro pravidelně nabízí slevy a akce na různé produkty. Navštivte oficiální web obchodu a zjistěte aktuální výhodné nabídky.

Zobrazit obchod na Heureka.cz

Recenze na Heureka.cz

Přečtěte si recenze zákazníků o obchodu Nože Tojiro na Heureka.cz.

Zobrazit recenze